fbpx

Cmimi

Filters

Filters


Cmimi
Rendit sipas

ACID HIALURONIK

X-X6. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 4 Product

SERUM VITAMINË C

Y-D5. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë
5 5 4 Product
Out of Stock

FITORETINOL (eq. VITAMINË A)

Y-A2. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 1 Product

KOLAGJEN BIMOR

Y-A0. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 4 Product

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR

Y-A1. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë
5 5 1 Product

SERUM COENZIMA Q10

Y-D6. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë

SERUM ANTI-RRUDHË

Y-94. 2 200 Lekë-20%1 760 Lekë / copë
5 5 1 Product

SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

Y-D11. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë
5 5 1 Product

PEELING AHA

Y-K2. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë
Rezultat 1 - 10 nga 10

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
-20% 1600 lekë. I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
-20% 1040 lekë. Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor
Ulje -20%
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, USDA, Halal
Ulje -20%
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Ulje -20%
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan
Ulje -20%

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin
Ulje -20%
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider