fbpx
serum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio bli-online-herbal line albania
serum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio bli-online-herbal line albaniaserum-aktiv-ekofermentuar-bimor-efekt-lifting lekura rrudha antiage bio blerje-online-herbal line albania

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR Y-A1

5 5 1 Product

Serum antirrudhë, hidratues dhe ushqyes

Efekt lifting i menjëhershëm në vetëm 15 minuta!

Stimulon sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë.

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Një multiaktiv i pastër i frymëzuar nga tradita koreane dhe i përftuar nga fermentimi sibiotik i përbërësve të ndryshëm natyralë, mes të cilëve, ekstrakte detare të çmuara që veprojnë si menjëherë duke krijuar pas 15 minutash një efekt tërheqës të lëkurës, dhe në terma afatgjatë në saj të veprimit antirrudhë, lëmues dhe anti njollë dhe duke garantuar rezultate të dukshme dhe të qëndrueshme në kohë.

Serumi Aktiv i Ekofermentuar vepron duke stimuluar sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë, përbërës thelbësorë për një lëkurë të tonifikuar, të lëmuar dhe të shndritshme.

Një produkt perfekt për këdo që ëndërron një lëkurë porcelani.

Përbërësit

Aqua, Pichia Ferment Lysate Filtrate, Alteromonas Ferment Extract, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Glycerin, Benzyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:

  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.

Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Kolagjenin, Acidin Jaluronik dhe Fitoretinolin (Vitaminën A).

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

SERUM ANTI-RRUDHË

Serum

Y-94.
Një “minierë ari” ...
2 200 Lekë / copë
5 5 1 Product

SERUM VITAMINË C

Rrudhat Hidratimi Kundër njollave Serum

Y-D5.
Kurrë më pa këtë ...
1 600 Lekë / copë
5 5 4 Product

KOLAGJEN BIMOR

Serum Rrudhat Hidratimi Serum

Y-A0.
Veprim tendosës dhe ...
1 500 Lekë / copë
5 5 4 Product

ACID HIALURONIK

Lëkura Aknet Rrudhat Hidratimi Serum

X-X6.
Multimasë ...
1 500 Lekë / copë
5 5 4 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider