fbpx

Cmimi

Filters

Filters


Cmimi
Rendit sipas

VAJ ESENCIAL PEMA E ÇAJIT

K-14 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë

SAPUN ME HUMULUS & LIMON

S-1S. 500 Lekë-20%400 Lekë / copë

ACID HIALURONIK

X-X6. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 4 Product

ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE

X-D2. 1 900 Lekë-20%1 520 Lekë / copë

SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

Y-D11. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë
5 5 1 Product

KREM PROPOLIS PËR AKNE

X-91. 1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë

ARGJILË E BARDHË ARGILCREM

X-80 1 200 Lekë-20%960 Lekë / copë

ARGJILË E GJELBËR FINE

X-81 1 000 Lekë-20%800 Lekë / copë

ARGILTUBO

X-66 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5.00001 5 6 Product
Rezultat 1 - 10 nga 10

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
-20% 1600 lekë. I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
-20% 1040 lekë. Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor
Ulje -20%
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, USDA, Halal
Ulje -20%
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Ulje -20%
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan
Ulje -20%

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin
Ulje -20%
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider