fbpx

Cmimi

Filters

Filters


Cmimi
Rendit sipas

KREM ANTIAGE PËRRRETH SYVE

W-Z1 3 200 Lekë-30%2 240 Lekë / copë

KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË

Y-93. 2 200 Lekë-20%1 760 Lekë / copë

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

K-12 1 900 Lekë-20%1 520 Lekë / copë
5 5 2 Product

KREM PËR RRUDHAT E SYVE

K-13 2 400 Lekë-20%1 920 Lekë / copë
5 5 1 Product

ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

Y-98. 1 400 Lekë-20%1 120 Lekë / copë

ROSA MOSQUETA

X-M0. 2 300 Lekë-20%1 840 Lekë / copë
5 5 2 Product

BIO RESTORE EYE SERUM

V-Y1 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 2 Product

FITORETINOL (eq. VITAMINË A)

Y-A2. 1 500 Lekë-20%1 200 Lekë / copë
5 5 1 Product

MAGIC EYES

G-0005. 400 Lekë-20%320 Lekë / copë
4.9091 5 11 Product
Rezultat 1 - 9 nga 9

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
-20% 1600 lekë. I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
-20% 1040 lekë. Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor
Ulje -20%
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, USDA, Halal
Ulje -20%
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Ulje -20%
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan
Ulje -20%

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin
Ulje -20%
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider