fbpx
acid hialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albania
acid hialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albaniaacid jialuronik jaluronik lekura rrudha antiage bio herbal line albania

ACID HIALURONIK X-X6

5 5 4 Product

Multimasë molekulare

Hidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhë

Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Multimasë molekulare

Hidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhë

Një acid jaluronik me performancë shumë të lartë, pasi është i përbërë nga masa molekulare të ndryshme, që depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës.

Përmban masa molekulare shumë të ulëta, të ulëta, mesatare dhe të larta.

Masa molekulare e ulët dhe shumë e ulët depërtojnë në thellësi të lëkurës duke garantuar një efekt qetësues dhe mbushës të rrudhave.

Masat molekulare të mesme dhe të larta sigurojnë një fuqi hidratuese intesive në lëkurë.

Mbushës dhe antirrudhë, i dhuron lëkurës një efekt tërheqës të menjëhershëm dhe të gjatë, duke rimodeluar lëkurën e fytyrës dhe dekoltesë.

Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues

Përbërësit

Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Përftuar nga biofermentimi organik, jo OMGJ (nuk përmban derivate shtazore).

 

 

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:

  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.

Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me KolagjeninFitoretinolin (Vitaminën A) dhe Serumin Aktiv të Ekofermentuar.

  • Koment
Lista e komenteve:

sara

I mrekullueshem. E blej vazhdimisht. Ka efekt tendoses te jashtezakonshem.

Klea

Ky serum eshte dashuri

adelina T

I kam marrë 4 tjerët , dua të marr dhe këtë se janë shumë efikasë dhe nuk u ndahem më, si nuk po u ndahem vajrave esencialë.

Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

SERUM ANTI-RRUDHË

Serum

Y-94.
Një “minierë ari” ...
2 200 Lekë / copë
5 5 1 Product

PEELING AHA

Rrudhat Hidratimi Serum

Y-K2.
Rinovim i lëkurës deri ...
1 600 Lekë / copë

KOLAGJEN BIMOR

Serum Rrudhat Hidratimi Serum

Y-A0.
Veprim tendosës dhe ...
1 500 Lekë / copë
5 5 4 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider