fbpx
serum-vitamine-c-vitamine-e-anti-rrudhe-kunder-njollave-zbardhues-hidratues-bli-online-herbal-line
serum-vitamine-c-vitamine-e-anti-rrudhe-kunder-njollave-zbardhues-hidratues-bli-online-herbal-lineserum-vitamine-c-vitamine-e-anti-rrudhe-kunder-njollave-zbardhues-hidratues-herbal-lineaktivet_e_pastra_1423932462

SERUM VITAMINË C Y-D5

5 5 4 Product

Kurrë më pa këtë serum në rutinën tuaj të bukurisë!

Jemi mësuar të përfitojmë nga vetitë e saj të dobishme përmes lëngjeve të agrumeve por ajo që duhet të dimë është se Vitamina C është gjithashtu një super aleat për lëkurën tonë!

Lexo më poshtë...

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Acidi askorbik, i njohur si Vitamina C, është një koncentrat i vërtetë i mirëqenies me veti të shumta për shëndetin e lëkurës! Sidoqoftë, kjo vitaminë ka një molekulë shumë të paqëndrueshme; kjo është arsyeja pse serumi ynë i pastër aktiv është stabilizuar me ndihmën e Vitaminës E. Shtimi i vitaminës E, e bën këtë serum aktiv të qëndrueshëm me efikasitet të të plotë dhe afatgjatë, dhe në të njëjtën kohë përfitojmë nga veprimi i tyre sinergjik me një efekt të përforcuar.

Cilat janë vetitë e Serumit me Vitaminë C?

Vitamina C është një antioksidant shumë i fuqishëm, i aftë të neutralizojë veprimin e radikaleve të lirë dhe të kundërveprojë shenjat e plakjes, duke stimuluar prodhimin e kolagjenit. Ai i jep shkëlqim ekstrem lëkurës, duke e bërë atë të freskët dhe rrezatuese: jo më lëkurë e lodhur dhe pa shkëlqim, edhe gjatë ndërrimit të stinëve!

Ky aktiv i mrekullueshëm gjithashtu ka një efekt zbutës: lehtëson njollat ​​dhe kompaktëson strukturën e lëkurës.

Për një rezultat më të shpejtë kundër njollave, kombinojeni me Serumin aktiv të eko-fermentuar.

Për të gjitha këto arsye, ky serum nuk duhet të mungojë në rutinën tuaj të përditshme.

Shishja e prodhuar me plastikë të ricikluar pas konsumit, është e pajisur me shtresë anti-UV, në mënyrë që efektiviteti i produktit që përmban brenda të jetë gjithmonë maksimal.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

  • Vitamina C: veprim ndriçues, antioksidues, zbutës dhe anti-njollë
  • Vitamina E: veprim antioksidant dhe anti-plakje

Përbërësit e tjerë:

Aqua, Ascorbyl Glucoside, Propanediol, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Tocopherol, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Pentylene Glycol, Glyceryl Undecyle nate, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seedium Oil Unsapodium Citrate, Citrate

Përdorimi

Mund ta përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë të pastruar në dy mënyra:

1) Direkt në lëkurë, vetëm ose para kremit, duke aplikuar 2 pika të produktit direkt në fytyrë dhe duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht

2) Si përforcues, duke shtuar 1 ose 2 pika të produktit në kremin ose serumin tuaj të preferuar të fytyrës. Do ta bëjë strukturën e kremit shumë më të lehtë në prekje dhe të lehtë për tu përthithur, duke rritur efektivitetin e tij!

  • Koment
Lista e komenteve:

Sara

Cilesi mjaft e mire, cmim i leverdisshme, se na mbyten farmacite me kimikate dhe cmime te cmendura

Anja

Serumi me i mire qe kam provuar. Ta thith lekura menjeher

Adelina T

E mora porosinë. Faleminderit për dhuratat ,pasi për cilësinë e produkteve tuaja e di tashmë prej kohësh që është tepër e lartë . Një faleminderit edhe për kohën mjaft të shkurtër me të cilën keni dërguar produktet. Ju uroj punë të mbarë! Do dëgjohemi për porosi të tjera.

Ariana

Pas nje jave perdorimi, mund te them qe lekura tashme eshte më kompakte dhe me me shkelqim. Perthithet shpejt dhe nuk eshte i yndyrshem. Me ne fund, gjeta serumin qe dua...

Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider