fbpx
integraflor-eucalipto-5-ml-herballine 1203501222

SUPLEMENT EUKALIPTI W-D7

4.89586 5 48 Product

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJI ESENCIAL 100% TË PASTËR

VAJI ESENCIAL I EUKALIPTIT, në sajë të një veprimi zbutës dhe qetësues, është i dobishëm për mukozën orofaringeale, dhe tonin e zërit.

Sasia
1 200 Lekë-20%960 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

KREM EUKALIPTI KUNDËR TË FTOHTIT

Kremra specifikë Trakti respirator

X-47.
Kremi me Eukalipt ka ...
1 600 Lekë-20%1 280 Lekë / copë

SUPLEMENT RESPIRI

Trakti respirator

W-K4
SUPLEMENT USHQIMOR ME ...
2 700 Lekë-20%2 160 Lekë / copë