fbpx
crema-mani-karite-100-ml-bio-cosmos

KREM DUARSH RIGJENERUES W-E4.

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.

Përbërësit funksionalë të Gjalpit Shea dhe vajrave esencialë 100% të pastër në përmbajtjen e këtij kremi, ndihmojnë për të lehtësuar irritimet dhe skuqjet, duke ushqyer lëkurëN delikate, të thatë dhe me rrudha.

Mbron lëkurën nga agresionet e të ftohtit, erës, ujit dhe detergjentëve.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Aloe vera (Aloe barbadensis), Gjalp Shea (Butyrospermum parkii), Vaj bimor i Lulediellit (Helianthus annuus), Kokosit (Cocos nucifera), Dyllë Blete, Vajra esencialë 100% të pastër të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Limonit (Citrus limon), Limetës (Citrus aurantifolia), Copaiba (Copaifera officinalis), Tokoferlol dhe faktorë hidratues natyralë.

24% e përbërësve janë nga Agrikultura Biologjike* e kontrolluar.

Përbërësit:

Aqua, Aloe barbadensis leaf juice extract*, Helianthus annuus seed oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Sucrose Stearate, Polyglyceryl- 4-Cocoate, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cocos nucifera oil*, Butyrospermum parkii butter*, Cera Alba*, Citrus limon peel oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus aurantifolia oil, Copaifera officinalis oil, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Sodium Ricinoleate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecilenate, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.

ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC,CRUELTY FREE, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Përdorimi


Përpara përdorimit të kremit, pastroni lëkurën me një pastrues, ose me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Aplikoni një sasi kremi dhe masazhojeni butësisht deri në përthithjen e plotë nga lëkura e duarve.

Mund të aplikohet disa herë në ditë, sipas nevojës.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider