fbpx
integraflor-timo-e-ravintsara-5-ml-oli-ess-itcdx-bio

SUPLEMENT TRUMZË & RAVINTSARA W-C7.

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJRASH ESENCIALË 100% TË PASTËR

VAJRAT ESENCIALË TË TRUMZËS DHE RAVINTSARËS janë i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, funksionin e tretjes, eleminojnë gazrat dhe rregullojnë lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal.


Favorizojnë mirëfunksionimin e frymëmarrjes, hundës dhe gojës.


Antioksidant.

Sasia
2 300 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Efektet

Vaj esencial i trumzës është i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e seckrecioneve bronkiale, funksionin e tretjes, eleminon gazrat dhe rregullon lëvizshmerine e traktit gastro-intestinal.

Favorizon mirëfunksionimin e hundës dhe gojës.


Vaji esencial i ravintsara është i dobishëm për të stimuluar mirëfunksionimin e rrugëve të frymëmarrjes.


Ka efekt të fortë baslamik.


Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përbërësit

Vaj esencial i Trumzës (Thymus vulgaris)
Vaj esencial i Ravintsara (Cinnamomum camphora)

ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohet 1-2 pika të tretur në një lugë çaji me vaj vegjetal (vaj kokosi, vaj ulliri etj), 2 herë në ditë mbas vaktit.

Këshilla:

Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje.

Të përdoret gjithmonë i tretur.
Në rast të përdorimit të gabuar mund të shkaktojë të vjella dhe konsultohuni menjëherë me mjekun.
Evitoni kontaktin me sytë dhe mukozat.
Mbajeni larg nga fëmijët nen 6 vjeç dhe ndaj nxehtësisë.
Mos tejkaloni dozën ditore.
Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies dhe mos e përdorni tek të miturit.
Nuk rekomandohet të përdoret për personat që janë tepër të ndjeshëm ose alergjik ndaj komponentëve të ndryshëm, dhe personat me sëmundje të rëndë të veshkave dhe mëlçisë.
Vëmendje të veçantë duhet ti kushtohet personave me sëmundje të shumëfishta, për ndërveprime të mundshme farmakologjike.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

SUPLEMENT EUKALIPTI

Trajtime shëndeti Vajra Esencialë Trakti respirator

W-D7.
SUPLEMENT USHQIMOR ME ...
1 200 Lekë / copë
4.89586 5 48 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 lekë. I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 lekë. Maskë vajore rigjeneruese
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -30% 980 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
500 ml - 1500 Lekë.
Dhuratë vaj bajame
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -30%, 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
250 ml - 2000 Lekë.
Çertifikimet: Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
250 ml - 1300 Lekë.
Maskë vajore
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
150 gr - 1500 Lekë.
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider