fbpx
1 8-250ml-12-2019 814503259

SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8 1.8

SHAMPO PROFESIONALE

Shampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.

Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.

Me ekstrakt vanilje.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia
900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Shampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.

Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.

Përmban ekstrakt vanilje dhe një kompleks bimor të cilat i bëjnë flokët të butë dhe derdhur.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Vanilla planifolia fruit extract, Maltooligosyl glucoside, Hydrogenated starch hydrolysate, PCA, Caprylyl/capryl glucoside, Myristyl lactate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Glyceryl oleate, Sodium cocoyl glutamate, Sodium chloride, Sodium gluconate, Parfum [Fragrance], Sodium benzoate, Citric acid, Potassium sorbate.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

 

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

Për flokë normalë

W-17
Delikate, i jep flokut ...
1 500 Lekë / copë
5 5 6 Product

SHAMPO PASTRUESE

Për flokë normalë

X-71.
Shampo për të gjitha ...
1 500 Lekë-50%750 Lekë / copë
5 5 1 Product

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË

Për flokë të thatë

W-25.
Shampo për flokë të ...
1 400 Lekë / copë
5 5 1 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider