fbpx
vitamine-e-leng-serum-antioksidante-anti-rrudh-ushqyese-pasururese-lkurs

SERUM VITAMINË E S-06

Vaji i vitaminës E është i jashtëzakonshëm për lëkurën për shkak të vetive të tij Antioksidante, anti rrudhë, ushqyese dhe pasururese e lëkurës.

Lexo më poshtë...

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Vitamina E është e shkëlqyer për vetitë e saj të jashtëzakonshme anti-inflamatore dhe anti-rrudhë, duke zvogëluar në mënyrë efektive radikalet e lira dhe rritur elasticitetin e lëkurës. Kjo Vitaminë E është me cilësi të lartë, me origjinë 100% natyrale dhe jo sintetike, e marrë nga vaji i sojës dhe lulediellit (jo OMGJ).

Përbërësit

Tocopherol, glycine soja oil unsaponifiables, heliantus annuus seed oil unsaponifiables

Përdorimi

Mund të përdoret për prodhimin e kozmetikës ose e përzier me kremin tuaj të fytyrës ose trupit, ose me një vaj bimor, për një lëkurë të rinuar, të ushqyer dhe të lëmuar. Përqindja e përdorimit: 0,1-1% në përgatitjet kozmetike. Përdorimi i pastër: disa pika.
  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

PEELING AHA

Rrudhat Hidratimi Serum

Y-K2.
Rinovim i lëkurës deri ...
1 600 Lekë / copë

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider