fbpx
web-rrenje-maca-rrit-imunitetin-kunder-stresit-ankthit-rrit-deshiren-seksuale-permireson-fertilitetin-vitamina-minerale-rrit-energjine

MACA TABLETS Y-J2

Përfitimet kryesore të Maca

 1. E pasur me antioksidantë
 2. Rrit energjinë, Humorin dhe Memorien
 3. Përmirëson shëndetin seksual të femrës
 4. Balancon nivelet e Estrogjenit
 5. Rrit fertilitetin tek meshkujt
Sasia
1 900 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Maca është një bimë e Andeve, nga të paktat që ka arritur të përshtatet me kushtet e vështira në një lartësi mbi 4400 metra, ndaj konsiderohet një bimë jashtëzakonisht e qëndrueshme. Maca është vlerësuar me shekuj nga indianët peruan për pjesën e saj nëntokësore të rrënjës, e cila me të drejtë quhet "rrënja e mrekullisë". Inkasit përdorën maka për të rritur forcën dhe qëndrueshmërinë gjatë luftimeve.

Kushti që Maca të përmbajë një sasi të mjaftueshme të përbërësve aktivë është që të rritet në lartësinë maksimale të mundshme. Maca jonë vjen nga lartësitë e Perusë. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që maca të thahet natyrshëm në diell për dy muaj.

Substancat medicinale të makës mblidhen në rrënjën në formë zemre. Rrënja hahet e papërpunuar, thjesht e tharë dhe e bluar.

Efektet

 
 1. E pasur me antioksidantë
 2. Rrit energjinë, Humorin dhe Memorien
 3. Përmirëson shëndetin seksual të femrës
 4. Balancon nivelet e Estrogjenit
 5. Rrit fertilitetin tek meshkujt
 6. Ka veti adaptogjene (kundër ankthit dhe stresit mendor & fizik)

Përbërësit

  Tableta maca 500 mg (Lepidium meyenii) * (100%). * e çertifikuar bio-organike

Përdorimi

Sasia e rekomanduar ditore është 3-6 tableta në ditë.

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

 

 

 

 • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

BIO MACA POWDER

Stresi & Depresioni Sport Bukuri Balancë Libido Energji

S-27
Përfitimet ...
900 Lekë / copë
5 5 1 Product

ASHWAGANDHA BIO

Stresi & Depresioni Sport Balancë

S-6
Suplement ushqimor Kur ...
1 500 Lekë / copë
5 5 1 Product

ASHWAGANDHA TABLETA BIO

Stresi & Depresioni Sistemi imunitar Sport Balancë

11111
  Tableta bimore të ...
2 000 Lekë / copë
5 5 1 Product

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider