fbpx
krem_hidratues_ushqyes_lekura_bio_herbal_line_albania
krem_hidratues_ushqyes_lekura_bio_herbal_line_albaniakrem_hidratues_ushqyes_lekura_bio_herbal_line_albania_2krem_hidratues_ushqyes_lekura_bio_herbal_line_albania_1

KREM HIDRATUES & USHQYES K-01.

Me vajra të pastër të Jojoba, Ylang-Ylang dhe ekstrakt të gjetheve të Mëllagës.

Për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkt i çertifikuar bio-organik.

Lexo më poshtë...

Sasia
1 700 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Kremi hidratues me vajra të pastër të Jojoba, Ylang-Ylang dhe ekstrakt të gjetheve të Mëllagës dhe xhel të Argjilës së Gjelbër është krem fytyre që hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën. Në saj të veprimit koloidal të xhelit të Argjilës së gjelbër të tharë në diell, ushtron edhe veprim anti-rrudhë, duke e mbajtur lëkurën më të butë dhe elastike. Mund të përdoret në mëngjes si një krem hidratues dhe në mbrëmje si krem ushqyes.

Efektet e përbërësve:

Vaji Jojoba

Vaji i Jojoba-s dallohet për forcën e tij për të aktivizuar proçeset e ndërtimit të qelizave në lëkurë, rregullon mekanizmin e ekulibrit të lagështisë dhe siguron një mbrojtje natyrale kundër faktorëve të jashtëm si p.sh: nxehtësia, lagështia dhe pluhurat. Gjithashtu ky vaj konsiderohet një lëndë natyrale për një numër të ndryshëm bakteriesh dhe mukozash.

Përbërësit

Aqua, Simmondsia Chinensis Oil, Alcohol, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Ëheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cananga Odorata Floëer Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract, Theobroma Cacao Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Calendula Officinalis Floëer Extract, Pelargonium Graveolens Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Lactic Acid.

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicilate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Citronellol,Limonene.

Çertifikimi: BDIH – ICEA – LAV.

Përbërësit bio: Simmondsia Chinensis Oil, Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter.

Përdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurën e fytyrës dhe gushës, dhe përhapeni me mollëzat e gishtave deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment

Produkte të ngjashme

KREM DITE HIDRATUES

Hidratimi

W-E3.
PËR LËKURË TË THATË ...
3 600 Lekë / copë

BIO SUN CARE SPF-50

Fytyra Hidratimi Mbrojtja nga dielli

W-R5
SIGURON MBROJTJE NGA ...
2 000 Lekë / copë
4.99998 5 9 Product

KREM HIDRATUES

Hidratimi

Y-92.
Kremi hidratues ...
2 600 Lekë / copë

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
I çertifikuar Bio-EU, USDA, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
Ofertë -50% 700 Lekë
Super ofertë
OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë. Kundë stresit, ankthit. Rrit energjinë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
I çertifikuar Bio Organik Ushqimor

Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
Ofertë -50%, 700 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
Çertifikimet: Bio-EU, Halal
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
Ofertë -30%, 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
Maskë vajore rigjeneruese për flokët
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
Sapun i zi afrikan

Super ofertë

OK! STRESS 1+1
-50% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
Për imunitetin, energjinë, stresin

Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider