fbpx
vaj-kokosi-extra-virgin-i-certifikuar-bio-bli-online-herbal-line_272617890
vaj-kokosi-extra-virgin-i-certifikuar-bio-bli-online-herbal-line_272617890vaj_kokosi_500ml_certifikuar-bio-per-shendetin-lekuren-floket-shitje-online-herbal-line_1184925364vaj_kokosi_280_ml_ushqimor_certifikuar_bio_per_lekuren_floket_hidratues_ushqyes_antimykotik_herbal_line_facebook_1042359736

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN X-T4..

4.95833 5 24 Product

PRODUKT USHQIMOR I ÇERTIFIKUAR

Vaji i arrës së kokosit për lëkurën është një zgjidhje e natyrshme, e shëndetshme dhe mjaft efikase për të gjitha problemet e lëkurës. Ai zbut dhe hidraton lëkurën, parandalon plakjen qelizore, redukton rrudhat në fytyrë dhe zonën e syve, përshpejton shërimin nga plagët dhe sëmundjet e lëkurës, pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe gjithë papastërtitë e tjera,  mbron lëkurën nga dielli, ushqen dhe rigjeneron qelizat e lëkurës.  

Sasia
1 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Duhet të jeni të regjistruar për të postuar një koment